Gizlilik Politakamiz

Btahmin Plus sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen ​Btahmin Plus sitesine üye olmayınız. Bu Gizlilik Politikası ​Btahmin Plus için geçerlidir ve ​Btahmin Plus üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikasını okuyarak ​Btahmin Plus un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.
Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi
btahminplus.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie (çerez) olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.
Bilginin Paylaşımı
btahminplus.com için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. btahminplus.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. btahminplus.com bir blog web sitesidir.
Elde Edilen Verilerin Doğruluğu
btahminplus.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik ya da yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir ya da silebilir.
Değişiklikler
btahminplus.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikasını, siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz. Mail: [email protected]
iddaa tahminleri,banko kuponlar ücretsiz tahminler-Btahminplus
Btahminplus bir iddaa sitesi degiltir. Tüm Haklari Saklidir.